Het bestuur

Het bestuur is belast met het besturen van de club. Het bestuur wordt uit de leden door de leden gekozen. De bestuursleden worden jaarlijks benoemd in de Algemene ledenvergadering.

Op dit moment bestaat het bestuur uit de volgende bestuursleden:

 

  • alt

    Paul Ooms

    Voorzitter
  • alt

    Daniel Banis

    Vice-voorzitter
  • alt

    Marjolein Ooms

    Secretaris
  • alt

    Lisa Paarlberg

    Penningmeester

 

Bestuursleden in het verleden

Voorzitter

Robbert Leenheer (oktober 2015 - augustus 2016)
Bart Velt (oktober 2014 - september 2015)
Paul Ooms (oktober 2012 - september 2014)
Bianca Weel (juli 2011 - september 2012)
Vincent Roobeek (maart 2010 - juni 2011)

 

Vice-voorzitter

Bianca Weel (maart 2010 - juni 2011) 

 

Secretaris

Bart Velt (oktober 2015 - augustus 2016)
Kelly Meijers (oktober 2014 - september 2015)
Bernard Karsten (oktober 2013 - september 2014)
Nick Zuurbier (oktober 2012 - september 2013)
Joyce Boshoff (april 2011 - september 2012)
Chantal Teerenstra (maart 2010 - april 2011)

 

Penningmeester

Kelly Meijers (oktober 2015 - augustus 2016)
Robbert Leenheer (oktober 2014 - september 2015)
Marloes Zomerdijk (oktober 2013 - september 2014)
Kemal Dirlik (oktober 2012 - september 2013)
Paul Ooms (oktober 2010 - september 2012)
Valesca Groot (maart 2010 - oktober 2010)